Śniadania Katowice. Masz kilka dobrych powodów, aby wpaść do Kafej!

Podobno to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Okazuje się jednak, że – według jednego z badań – co dziesiąty z nas nie je go w ogóle, a 14 proc. robi to tylko sporadycznie. Mowa oczywiście o śniadaniu. W dzieciństwie mama nie wypuszczała bez niego z domu, ale dziś różnie z tym bywa, prawda? Często po prostu nie mamy czasu na zjedzenie pożywnego śniadania, jesteśmy zagonieni, wstajemy o jedną drzemkę za późno i nie mamy już głowy do tego, aby zrobić sobie choć kanapkę. Jeśli znasz to aż za dobrze, to mamy rozwiązanie. Wpadaj na najlepsze śniadania w Katowicach do Kafej. Sprawdź, dlaczego warto.

Świeżutkie śniadanie już na Ciebie czeka

Płatki, owsianka, kanapka z serem, banan – to standardowe produkty śniadaniowe, po które sięga większość z nas. Nie robimy tego jednak dlatego, że całą noc śnimy o takim śniadaniu. To po prostu kwestia porannego pośpiechu.

Jeśli chcesz wreszcie spróbować czegoś innego i podnieść jakość swoich poranków, to wpadnij na śniadanie do kawiarni Kafej – na przykład w drodze do pracy, na uczelnię czy trening. Śniadanie możesz zabrać na wynos lub zjeść na miejscu w bardzo komfortowych warunkach.

To warto wiedzieć

W kawiarni Kafej serwujemy śniadania w formule All Day Breakfast.

Do śniadania najlepsza kawa w mieście

Kafej to przede wszystkim kawiarnia. Na śniadania wpada do nas wiele osób, które po raz pierwszy odwiedziły nas właśnie w celu napicia się kawy – zwykle z polecenia znajomych. Jeśli nie wyobrażasz sobie poranka bez filiżanki małej czarnej, natomiast masz już dość kawy rozpuszczalnej czy byle jakiej kawy zaparzanej/z ekspresu, to zapraszamy do nas.

Nasi bariści zaskoczą Cię techniką przyrządzania kawy, a jakość samych ziaren pozwoli Ci zrozumieć różnicę między napojem kawopodobnym, a kawą z prawdziwego zdarzenia.

Masz więcej czasu? Wybierz śniadanie na ciepło

W Kafej mamy śniadania dla każdego. Jeśli się spieszysz, to po prostu zamów świeżutkiego bajgla. Nie musisz gnać do pracy? Skosztuj naszych legendarnych już pankejków. Niezależnie od tego, co zamówisz z karty Kafej, to możesz mieć pewność, że każde danie zostanie przyrządzone ze świeżych produktów i z pełnym zaangażowaniem naszego zespołu.

Tylko najlepsze produkty

W kawiarni Kafej wyznajemy bardzo prostą zasadę: jesteś tym, co jesz. Nie pozwalamy sobie na serwowanie naszym gościom czegoś, czego sami nigdy nie chcielibyśmy widzieć na własnym talerzu. Stąd wszystkie posiłki z menu przyrządzamy wyłącznie z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów.

Zjesz u nas jajka od kur z wolnego wybiegu, posmarujesz pieczywo prawdziwym masłem, zagryziesz świeżymi warzywami z pewnego źródła i popijesz kawą z dodatkiem świeżego mleka. Nie korzystamy z półproduktów i niczego nie mrozimy.

Slow life o poranku? To tylko kwestia Twojego wyboru!

Wiemy, jak trudno jest zerwać z nawykiem porannej gonitwy. Jeśli jednak masz przestrzeń do tego, aby nieco zwolnić (np. nie spieszysz się na 8 do pracy, masz własny biznes etc.), to pozwól sobie na odrobinę oddechu i zacznij nowy dzień bez nadmiernego pośpiechu.

W wejściu w tryb slow life pomoże Ci poranna wizyta w kawiarni Kafej. Zjedz u nas pożywne, zdrowe śniadanie, napij się znakomitej kawy lub herbaty i przekonaj się, jak bardzo takie drobne rzeczy ułatwiają stawianie czoła wyzwaniom zawodowym i prywatnym.

Nie jadasz śniadań? Zajrzyj do nas na lunch

W kawiarni Kafej serwujemy nie tylko śniadania, ale też pyszne lunche. Jeśli nie przepadasz za jedzeniem wcześnie rano, za to już koło południa chwyta Cię solidny głód, to zamiast nudnej kanapki w folii czy odgrzewanej w mikrofali przekąski wybierz lepiej i zrób coś dobrego dla swojego organizmu.

Pożywny lunch doda Ci energii na resztę ciężkiego dnia. Zjedzenie dobrego posiłku przekłada się na lepszą wydajność w pracy, wyższą efektywność popołudniowego treningu i mniejsze zmęczenie wieczorem. Pomaga również w utrzymaniu formy i linii.

Kawiarnia Kafej zaprasza na najlepsze śniadania w Katowicach. Wpadnij do nas nie tylko na kawę, ale też dobry, świeżo przyrządzony i wartościowy posiłek. Czekam na Ciebie przy Chorzowskiej 5.

zadzwoń. napisz.

TEL

Kawiarnia rezerwacje 661 016 358

Cateringi i zamówienia ciast 662 223 210

Wynajem kawiarni mobilnych 662 228 555

przyjdź.

Adres

Chorzowska 5, 
40-121 Katowice

codziennie

08:00 – 20:00