Kawiarnia w centrum Katowic? Wpadnij do Kafej!

Kawiarnia to miejsce, które w większości z nas budzi same pozytywne skojarzenia. Umawiamy się w niej na randki, spotkania biznesowe, ze znajomymi lub odwiedzamy je w pojedynkę, by odpocząć po ciężkim dniu w pracy, zebrać myśli, podjąć ważne decyzje życiowe. Jeśli od niedawna mieszkasz w stolicy Górnego Śląska i szukasz fajnej kawiarni w centrum Katowic, to już teraz zapraszamy Cię do Kafej. Jesteśmy przekonani, że będziesz do nas wracać regularnie!

Gdzie mieści się kawiarnia Kafej?

Kafej nie jest kawiarnią w samym centrum Katowic, ale też mieści się blisko najważniejszych punktów na mapie miasta. Znajdziesz nas przy ulicy Chorzowskiej 5, w sąsiedztwie m.in. Śląskiego Ogrodu Zoologicznego czy Silesia City Center.

Nieprzypadkowo gościmy w naszej kawiarni wiele osób, które przeniosły się do nas z lokali w ścisłym centrum miasta. Chodzi o świetną atmosferę, dogodny dojazd (również komunikacją publiczną) oraz fakt, że pomimo dobrej lokalizacji, znajdujemy się z dala od zgiełku wielkiego miasta. W Kafej naprawdę można odpocząć i zrelaksować się przy filiżance wybornej kawy.

To warto wiedzieć

Goście kawiarni Kafej chwalą nas również za atrakcyjne ceny, szczególnie w porównaniu z kawiarniami w samym centrum Katowic. Czy wiesz, że odwiedza nas wielu studentów, którzy muszą skrupulatnie pilnować budżetu?

Napij się kawy, jakiej nie zrobisz w domu

Oczywistym powodem, dla którego odwiedza się kawiarnię, jest chęć skosztowania doskonałej kawy. W Kafej jest to nasz priorytet, dlatego proces przygotowywania kawy traktujemy niemalże jak rytuał. Nie dostaniesz od nas kawy z byle jakiego ekspresu, kupionej w markecie czy na promocji w dyskoncie.

W Kafej serwujemy naszym gościom najwyższej jakości kawy, w tym speciality. Jeśli chcesz się napić prawdziwej kawy z najdalszych zakątków świata, a przy okazji czegoś się o niej dowiedzieć, to nasi bariści są do Twojej dyspozycji. W Kafej promujemy kulturę picia czarnego napoju, zachęcając do tego, aby zafundować sobie chwilę tylko dla siebie, podczas której możesz napawać się smakiem i aromatem wybitnej kawy.

Klimat – to nasza wizytówka

Kawa kawą, ale miejsce tworzą ludzie. W Kafej zatrudniamy najlepszych baristów, którzy dla nas są mistrzami świata w przyrządzaniu kawy, a przede wszystkim fajnymi osobami, z którymi chce się rozmawiać i spędzać czas w ich towarzystwie.

Niepodrabialny klimat, jaki panuje w kawiarni Kafej, to jeden z magnesów przyciągających do nas gości z całych Katowic. Znamy wielu naszych klientów, z niektórymi jesteśmy po imieniu, ponieważ zależy nam na budowaniu świetnych relacji. Jeśli lubisz takie miejsca, w których można być sobą, poznać nowych ludzi i przede wszystkim zostawić problemy za drzwiami, to koniecznie odwiedź Kafej.

Wpadnij nie tylko na kawę

W Kafej możesz spędzić wiele godzin czy nawet cały dzień – i to nie tylko przy filiżance kawy. Nasza kawiarni słynie z serwowania przepysznych słodkości prosto z cukierni Słodki Kafej przy ulicy 3 maja 10. To nasza autorska cukiernia, której specjałów po prostu musisz spróbować!

Jeśli natomiast szukasz w Katowicach miejsca, w którym możesz zjeść pyszne, pożywne i zdrowe śniadanie czy lunch, to również wpadnij do kawiarni Kafej i spróbuj naszych hitów: bajgli na ciepło czy fantastycznych pankejków.

To warto wiedzieć

Śniadania serwujemy w formule All Day Breakfast, dlatego nie musisz zrywać się wcześnie rano, aby spróbować legendarnych śniadań w kawiarni Kafej.

W Kafej stawiamy na bardzo wysoką jakość produktów. Śniadania i lunche przyrządzamy wyłącznie ze świeżych, ekologicznych składników, dlatego jeśli jesteś na diecie redukcyjnej czy po prostu starasz się odżywiać świadomie, to śmiało możesz zaufać naszej kuchni.

Nie potrzebujesz chyba więcej argumentów, aby odwiedzić Kafej – kawiarnię blisko centrum Katowic, która gromadzi świetnych ludzi i serwuje prawdopodobnie najlepszą kawę w całej stolicy Górnego Śląska. Sprawdź opinie naszych gości i dołącz do grona stałych bywalców kawiarni Kafej.

zadzwoń. napisz.

TEL

Kawiarnia rezerwacje 661 016 358

Cateringi i zamówienia ciast 662 223 210

Wynajem kawiarni mobilnych 662 228 555

przyjdź.

Adres

Chorzowska 5, 
40-121 Katowice

codziennie

08:00 – 20:00